Výcviková pomůcka PULLER MINI

Kód: COL6491
325 Kč / ks 268,60 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Výcviková pomůcka pro malé psy Puller MINI.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PULLER MINI je jedinečná výcviková pomůcka pro malé psy, jejíž jedinečnost spočívá v tom, že je schopna poskytnout potřebné cvičení pro všechny skupiny psích svalů. Jen tři jednoduché cvičení během 20 minut jsou srovnatelné s 5 km intenzivního běhu, nebo dvěma hodiny tréninku s instruktorem. Většina problémů, kterým čelí majitelé psa, je totiž způsobených (agresivita, destrukční chování, nemocnost, neposlušnost, obezita ..) hlavně z jednoho důvodu - nedostatku fyzické a psycho-emocionální zátěže. Budete překvapeni, jak rychle po zahájení pravidelného cvičení s Puller, problémy spojené s vaším psem zmizí. Kromě toho budou tato cvičení rozvíjet všechny svalové skupiny psa, a pes rychle získá formu a bude vypadat jednoduše perfektně!

Významný a zásadní rozdíl Pulleru od jiných výcvikových pomůcek pro psy, je to, že je to pár předmětů. Tento přístup umožňuje provádět výcvik mnohem intenzivněji a v kratším časovém intervalu zajistí požadovanou úroveň zatížení psa. Paralelní práce s dvěma kroužky také umožňuje majiteli udržovat neustálý kontakt s domácím mazlíčkem.

PULLER MINI je doporučen pro následující plemena psů: Kokršpanělé, Malé knírači, pinčové, mopslík, Jorkšírský teriér, Jezevčíci, malé teriéři, Bison, Grifon, Lhasa apso, Mops, PAPILON, Pudl trpasličí, Ši-tzu, a pod.

Chcete-li zajistit pohodu a udržení zdraví vašeho domácího mazlíčka v dnešní hektické době, je PULLER nezbytný. Existují případy, kdy se psi, zvláště během zimy, kdy měli méně pohybu, nepříjemně zranili. První jarní piknik může vyústit do podvrtnutí nebo vykloubení. Ale pokud pravidelně cvičíte svého psa s Puller, nemůžete mít strach z těchto problémů.

ZÁKLADNÍ ZNAKY:

Lehká váha:
Díky své jedinečné lehkosti PULLER dává majiteli možnost pracovat se psem dlouhou dobu bez únavy. Stejně je toto cvičení velmi jednoduché a pohodlné pro ženy, seniory a dokonce i děti.

Bezpečný:
PULLER je vyroben z unikátního materiálu. Psí zuby jemně vejdou dovnitř bez propíchnutí a kousání, takže pes nemůže udusit nebo zranit úlomky. Puller se nedeformuje a neztrácí své základní vlastnosti po dlouhou dobu.

Plavoucí:
Lehkost a dobrá viditelnost Pulleru ve vodě umožňuje pracovat s ním nejen na zemi, ale i ve vodě, čímž je trénink se psem ještě pestřejší. Úkolem Pulleru je, aby komunikace se psem byla příjemná.

Nezapáchá:
Nenasycenost cizími pachy výcvikové pomůcky je velmi důležitá pro výcvik psa, protože ho to nerozptyluje. Na rozdíl od málo kvalitních produktů pro psy, PULLER nezanechává na rukou majitele podivný zápach po použití.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výcvikové pomůcky pro psy
Hmotnost: 0.3 kg
Barva: fialová
Kočky: ne
Psi: ano
Typ hračky: Aportovací, Interaktivní, Přetahovací
Velikost: malá

Puller a farbiare

Puller video 1

Puller video 2

Puller video 3

Puller video 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: