Doprava

Společnost ANIMALIS s.r.o. nabízí zákazníkům e-shopu www.crazypaws.cz následující

způsoby platby:

a) Platba v hotovosti při osobním odběru v showroomu
Za objednané zboží zaplatíte v hotovosti přímo v naší showroom.

b) Platba platební kartou při osobním odběru v showroomu
Za objednané zboží zaplatíte prostřednictvím platebního terminálu v našem showroomu.

c) Bankovní převod (Platba předem převodem na účet)
Pro platbu v CZK použijte číslo účtu: 2301382937/2010. Tento způsob platby si můžete zvolit při doručení zásilky kurýrem DPD, Geis Parcel nebo Slovenskou poštou, 123kurierom. Za zboží zaplatíte převodem na náš bankovní účet číslo účtu pro platbu v €: 2301382937/8330 vedený ve FIO bance, a.s., číslo účtu ve formátu IBAN: SK0983300000002301382937, SWIFT: FIOZSKBAXXX.
 
Platbu hradit až po obdržení e-mailové zprávy s předmětem "Informace o změně stavu objednávky (s příslušným číslem objednávky)" a textem: "nový stav: přijata", nejpozději však do tří pracovních dnů od jejího obdržení. Pokud nebude platba připsána na náš účet v uvedené lhůtě, Vaše objednávka bude stornována. Tento způsob platby si můžete zvolit při doručení zásilky kurýrem GLS, Uloženka, Slovensku poštou nebo při osobním odběru.

c) Platba na dobírku v hotovosti
Za zboží zaplatíte v hotovosti doručovateli při přebírání zásilky. Tento způsob platby si můžete zvolit při doručení zásilky kurýrem GLS, Slovensku poštou, Uloženka, 123kurierom.
 
d) Platba na dobírku platební kartou
Za zboží zaplatíte platební kartou doručovateli při přebírání zásilky. Tento způsob platby si můžete zvolit při doručení zásilky kurýrem GLS, Slovensku poštou, Uloženka, 123kurierom.
 
e) Platba prostřednictvím platební brány GoPay
Za zboží zaplatíte prostřednictvím platební brány GoPay (on-line platební kartou, on-line bankovním převodem, GoPay peněženkou) Tento způsob platby si můžete zvolit při doručení zásilky kurýrem GLS, Uloženka, Slovensku poštou nebo při osobním odběru, 123kurierom.
 
 
způsoby dopravy:

a) Osobní odběr
Zboží si vyzvednete v naší "Show room", na adrese Květná 1506, Rovinka po telefonické domluvě. Zboží je pro zákazníka rezervováno po dobu 3 pracovních dnů od data potvrzení přijetí objednávky prodávajícím.

b) Doručení kurýrem GLS
Zboží Vám doručíme prostřednictvím společnosti General Logistics Systems Slovakia s.r.o. (Dále jen "GLS"). Doručení kurýrem je možné pouze na adresu na území České republiky a Slovenské republiky, která není uvedena jako P.O.BOX.
 
c) Doručení Slovensku poštou
Zboží Vám doručíme prostřednictvím společnosti Slovenská pošta, a.s. Doručení Slovensku poštou je možné pouze na adresu na území České republiky a Slovenské republiky, která není uvedena jako P.O.BOX.

d) Doručení WE|DO Uloženka
Zboží Vám doručíme prostřednictvím společnosti WE|DO CZ s.r.o na konkrétní odběrné místo, které si vyberete v rámci nabídky. Sdělíme Vám předem, kdy bude pro Vás zásilka připravena k vyzvednutí na odběrném místě.
 
e) Doručení 123kurier
Zboží Vám doručíme prostřednictvím společnosti Messageries, s.r.o na konkrétně na vámi zadanou adresu. Doručení kurýrem je možné pouze na adresu na území České republiky a Slovenské republiky, která není uvedena jako P.O.BOX.
 
f) Doručení Zásilkovnou
Zboží Vám doručíme prostřednictvím společnosti Zásilkovna s.r.o.,na konkrétně na vámi zadanou adresu. Doručení je možné pouze na adresu na území České republiky , která není uvedena jako P.O.BOX.


Ceník doručení zboží:

Ceny doručení zboží jsou v rozmezích podle tabulky. Ceny doručení zboží Vám budou přesně vypočítané podle hmotnosti a rozměrů Vámi objednaného zboží. Přesná cena zboží bude zobrazena při objednávce zboží v sekci "Doprava a platba".
 
doprava czk