ACANA

Webová stránka značky: ACANA

Acana je jedno z nejlepších krmiv vyrobených v Kanadě, které se pravidelně umisťují v TOP 10 krmiv na světě.

95% surovin krmiva ACANA je pěstovaných, chovaných a lovených v západní Kanadě lidmi, které známe a kterým věříme. Každá granule Acana je vyrobena s největší péčí v naší vlastní továrně v Morinville v Albertě. Všechny receptury krmiva Acana charakterizují čerstvé a rozmanité suroviny, abychom se co nejvíce přiblížili přirozené stravě psů a koček.

ACANA je perfektně přizpůsobena trávení psů a koček, ale zároveň jim i velmi chutná. Přirozená strava psů a koček není omezena pouze na jeden druh masa. To je důvod, proč jsme vyrobili krmivo ACANA s různými živočišnými surovinami, včetně volně chovaných kuřat, divoce žijících ryb a celých vajec. Všechny jsou k nám dováženy každý den čerstvé, tedy zásadně nejsou zmrazeny a neobsahují ani žádné konzervační látky.

 

https://centralpetaz.com/cp/wp-content/uploads/2017/09/acana-logo.jpg

10 položek celkem
ns classics pp front xl2000
od 79 Kč–51 %
od 79 Kč

Obsahuje volně chovaná kuřata, krůty, celá vejce z hnízdních chovů a volně lovené ryby z našich studených severních jezer. Vše je dodáváno každý den čerstvé v podílu Celé...

Kód: ACAPP340
Acana dog puppy small breed 1800
od 108 Kč–7 %
od 108 Kč

Na podporu jejich rychlého fyzického vývoje potřebují štěňata malých plemen stravu bohatou na proteiny a tuky z rozmanitých čerstvých masových surovin.

Kód: ACAASB1
Acana dog sport and agility 1800
od 1 670 Kč –7 %
od 1 549 Kč

Ať už rádi nahánějí ovce nebo milují skákání za fly ballem, aktivní psi vyžadují stravu bohatou na rozmanité druhy čerstvých mas a vyšší obsah proteinů a tuků pro doplnění energie.

Kód: ACASA1
Acana LAMB and apple granuile pre psa superpremiove
od 137 Kč–6 %
od 129 Kč

ACANA Grass-Fed Lamb je jednodruhové krmivo obsahující 50 % jehněčího – lehce stravitelný protein živočišného původu – to ideální pro psy s citlivým zažíváním bez rozdílu plemen...

Kód: ACALAM340
Acana dog light and fit 1800
od 111 Kč–6 %
od 109 Kč

Psi s nadváhou potřebují stravu bohatou na proteiny pro posílení svalstva, a zároveň nízký obsah sacharidů, které by mohly vést k nárůstu tělesného tuku.

Kód: ACALF1
ACANA dog pacifica fr xl
od 129 Kč–4 %
od 129 Kč

ACANA Pacifica překypuje čerstvými regionálními rybami, které jsou šetrně lovené z přírodních vod severní části ostrova Vancouver.

Kód: ACAP340
Acana dog puppy and junior 1800
od 109 Kč–35 %
od 109 Kč

Všechna štěňata jsou masožravci biologicky přizpůsobení na stravu bohatou na vysoký a rozmanitý obsah čerstvých celých mas s menším množstvím ovoce a zeleniny.

Kód: ACAPJ340
Acana adult small breed
od 109 Kč–8 %
od 109 Kč

ACANA Adult Small Breed obsahuje volně chovaná kuřata, platýse lovené ve volné přírodě a vejce z hnízdních chovů, dodávané ČERSTVÉ a v podílu WholePrey, a tudíž plné živin a chuti.

Kód: ACAASB6
ns classics red front xl2000
od 108 Kč–8 %
od 99 Kč

ACANA Red Classic obsahuje volně chovaná jehňata, hovězí plemene Angus a vepřové plemene Yorkshire.

Kód: ACARED340
ACANA grasslands granule krmivo pre psy
od 129 Kč–5 %
od 129 Kč

ACANA Grasslands obsahuje čerstvé jehněčí, volně chovaná kuřata, celá vejce z hnízdních chovů, volně lovenou štiku a volně chované krůty ze západní Kanady.

Kód: ACAG1

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení