O nás

Společnost ANIMALIS, s.r.o. a její značka CRAZYPAWS funguje od roku 2015. Maloobchodně a velkoobchodně distribuujeme nejen na slovenský a český trh kvalitní produkty pro zvířátka světových značek, které si sami dovážíme přímo do výrobců. Produkty se zákazníkem osvědčily, což vidíme zejména opakovanými nákupy a návštěvou našich e-shopů. Naše firma se také díky množství spokojených zákazníků řádně etablovala na trhu s pet produkty. Kromě velkoobchodního a maloobchodního prodeje a e-commerce se s naším prodejním stánkem aktivně účastníme slovenská i zahraničních výstav a pet eventů.
 
Při výběru produktů do našeho eshopu vycházíme z našich více než 20 letých chovatelských zkušeností.
 
Námi nabízené produkty máme většinou skladem, zákazník má možnost si produkt kdykoliv prohlédnout a odzkoušet v našem showroomu v Rovinke (při Bratislavě). V případě jakýchkoliv dotazů a dotazů ohledně našich produktů nás můžete kdykoliv kontaktovat (včetně víkendů), a my vám rádi poradíme a odpovíme. Osobní a prozákaznický přístup a spokojenost zákazníka je naší TOP prioritou.

Naši nabídku neustále rozšiřujeme, snažíme se uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Naším cílem je, abyste u nás vždy našli vše, co potřebujete a byli s produkty spolu s Vašimi mazlíčky spokojeni.
 
Velkoobchodním prodejem se snažíme usnadnit cestu k získání našich produktů v prodejnách a e-shopech ve vaší blízkosti. Našimi partnery jsou větší i menší firmy jako Mall.sk a Mall.cz, abc-zoo.sk, Zoodom, tapka.sk, Veterinární klinika Žilina, Weber-Mlýn, a množství dalších partnerů v ČR a SR.
 
Pokud Vám něco v naší produktové nabídce chybí, a rádi byste to u nás našli, dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro Vás chybějící produkty zajistit a rozšířit naši nabídku. Potěší nás vždy vaše hodnocení, ať už pozitivní nebo negativní. Zpětná vazba nás posouvá dál.
 
Námi nabízené značky pro psy, kočky, akvaristiku a malá zvířata jsou: WAU DOG, PULLER, LIKER, PITCH DOG, AIRY VEST, RUKKA PETS, TRACKER, MEDITERRANEAN, MILORD, 4PETS, TICKLESS, SHOW TECH, NIGGELOH, AQUALIGHTER, CRYSTALINA, RED DINGO, DOG EXTREME, E-DOGGY, EVOLUTOR, FLYBER, GREEN LEAF, HOBBY DOG, SUITICAL, O'TOM, ACANA, DOG'S CHEF, EMINENT, RECORD, SILINDE, PET TRIBE, MEATLOVE, PIPER, GELOREN, OROZYME, THERMOSWITCH, a pod.
 
 collar ponuka