O nás

Společnost ANIMALIS, s.r.o. a její značka CRAZYPAWS funguje od roku 2015. Maloobchodně a velkoobchodně distribuujeme nejen na slovenský a český trh kvalitní produkty pro zvířátka světových značek, které si sami dovážíme přímo do výrobců. Produkty se zákazníkem osvědčily, což vidíme zejména opakovanými nákupy a návštěvou našich e-shopů. Naše firma se také díky množství spokojených zákazníků řádně etablovala na trhu s pet produkty. Kromě velkoobchodního a maloobchodního prodeje a e-commerce se s naším prodejním stánkem aktivně účastníme slovenských i zahraničních výstav a pet eventů.
 
Při výběru produktů do našeho eshopu vycházíme z našich více než 20 letých chovatelských zkušeností.
 
Námi nabízené produkty máme většinou skladem, zákazník má možnost si produkt kdykoliv prohlédnout a odzkoušet v naší prodejně v Rovinke (při Bratislavě). V případě jakýchkoliv dotazů a dotazů ohledně našich produktů nás můžete kdykoliv kontaktovat (včetně víkendů), a my vám rádi poradíme a odpovíme. Osobní a prozákaznický přístup a spokojenost zákazníka je naší TOP prioritou.

Naši nabídku neustále rozšiřujeme, snažíme se uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Naším cílem je, abyste u nás vždy našli vše, co potřebujete a byli s produkty spolu s Vašimi mazlíčky spokojeni.
 
Velkoobchodním prodejem se snažíme usnadnit cestu k získání našich produktů v prodejnách a e-shopech ve vaší blízkosti. Našimi partnery jsou větší i menší firmy jako Mall.sk a Mall.cz, abc-zoo.sk, Zoodom, tapka.sk, Veterinární klinika Žilina, Weber-Mlýn, a množství dalších partnerů v ČR a SR.
 
Pokud Vám něco v naší produktové nabídce chybí, a rádi byste to u nás našli, dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro Vás chybějící produkty zajistit a rozšířit naši nabídku. Potěší nás vždy vaše hodnocení, ať už pozitivní nebo negativní. Zpětná vazba nás posouvá dál.
 
Námi nabízené značky pro psy, kočky, akvaristiku a malá zvířata jsou: WAU DOG, PULLER, LIKER, PITCH DOG, AIRY VEST, RUKKA PETS, TRACKER, MEDITERRANEAN, MILORD, 4PETS, TICKLESS, SHOW TECH, NIGGELOH, AQUALIGHTER, CRYSTALINA, RED DINGO, DOG EXTREME, EVOLUTOR, FLYBER, GREEN LEAF, HOBBY DOG, SUITICAL, O'TOM, ACANA, EMINENT, RECORD, SILINDE, PET TRIBE, MEATLOVE, PIPER, GELOREN, OROZYME, THERMOSWITCH, ZU&LU, a pod.
 
 collar ponuka