Odlehčovací postroj pro psa na zadní nohy

Kód: PT72854 PT72855 PT72856 Zvolte variantu
609 Kč / ks 759 Kč / ks 839 Kč / ks od 609 Kč / ks 503,31 Kč bez DPH 627,27 Kč bez DPH 693,39 Kč bez DPH od 503,31 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pomůcka pro zvedání zadní části těla psa.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Postroj je ideální na pooperační stavy, kdy je zadní část méně mobilní. Stejně je vhodný po operaci zadní části páteře nebo zadních končetin, při částečné imobilitě psa, při zotavování psa, při částečném dočasném ochrnutí, kdy je psovi nutné odlehčit zadní část těla. Ideální na asistenci velkým psům s problémy pohyblivosti nahoru a dolů po schodech nebo při nastupování a vystupování z vozidla. Ručky postroje pomohou psovi odlehčit zadní část těla a šetří vaši páteř. postroj má anální otvor a otvor na penis psa, aby pes mohl provést bez problémů svou toaletní potřebu.

Pokyny k použití: Suchý zip zapněte psovi pevně kolem břišní části těla, ale jen tak, aby neměl omezené dýchání. Pomocí ruček jemně zvedejte a voďte svého miláčka.

Materiál: Polyesterová konstrukce s pěnovou výplní pro větší pohodlí vašeho psa. Pokyny pro péči: V případě potřeby povrch očistěte teplou mýdlovou vodou, vysušte na vzduchu.

Velikost:

 S: maximální hmotnost psa 5 -10kg
M: maximální hmotnost psa 10-25kg
 L: maximální hmotnost psa 25-35kg
 

Pooperační oblečení nelze vyměnit z hygienických důvodů! Proto je důležité správně změřit Vašeho miláčka před objednáním výrobku.

(V souladu s §1837 písm. g) Občanského zákoníku Z.č. 89/2012 Sb. cit.:" Možnost odstoupení do 14 dnů „bez důvodu“ se nevztahuje na zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit")

Doplňkové parametry

Kategorie: Pooperační péče a rehabilitace
Kočky: ano
Provedení: nylon
Psi: ano
Typ: ochranné oblečení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: