Orozyme enzymatická zubní pasta pro psy s kartáčkem

Kód: ORZM1
383 Kč / ks 316,53 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Enzymatický zubní gel společně se zubním kartáčkem na prst. 70g.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OROZYME® Oral Hygiene Gel obsahuje přirozeně se vyskytující enzymy, které zabraňují množení bakterií zodpovědných za vznik zubního plaku. Peroxidázový systém - enzymatický komplex obsažený ve slinách - pomáhá udržet rovnováhu mikroorganismů v dutině ústní. Vzhledem k tomu, že jeho účinnost se mění s úrovní produkce slin, která může být ovlivněna celkovým zdravím, stravou a věkem, je dobré tento systém doplnit. OROZYME® Oral Hygiene Gel obsahuje navíc surfaktanty, které zaručují jeho ulpívání na povrchu zubů a dásní. Enzymatický komplex proniká do povlaku, pomáhá ho rozrušit a zabraňuje tvorbě dalšího. Jemná abraziva v gelu, mechanické působení slin a jazyk pomáhají odstranit plak z povrchu zubů.

Složení: enzymatický komplex: amyláza, glukóza-oxidáza, Thiokyanát draselný, laktoferin, laktoperoxidáza, lysozym, superoxid dismutáza; jemná abraziva; neiontové surfaktanty; barviva.

Aplikuje se jednou denně (s kartáčkem nebo bez kartáčku) podle velikosti zvířete.

Psi: podávejte přímo do ústní dutiny nebo smíchejte s malým množstvím krmiva.

Kočky: aplikujte přímo do dutiny ústní nebo na přední tlapky, kde kočky gel olízají. S tubou se dodává i aplikační nástavec, který usnadňuje aplikaci u koček a malých zvířat.

Balení obsahuje: silikonový kartáček na prst pro snadnější čištění zubů psů a koček. Na jemné štětinky na konci kartáčku můžete použít zubní gel pro důslednější aplikaci.


Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní hygiena psa
Hmotnost: 0.07 kg
Hlodavci: ne
Kočky: ano
Koně: ne
Psi: ano
Ptactvo: ne
Typ: péče o zuby
Velikost: uni

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: