Dezinfekcia NANOSILVER DEZINFECT- 5 l

Kód: CRYSTDEZ5
1 960 Kč / ks 1 619,83 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Crystalina Desinfect Nanosilver je ekologicky nezávadný dezinfekční produkt, netoxický pro lidi a zvířata. Prostor, včetně zařízení, hraček, nábytku atd. může být používán okamžitě po ukončení čištění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crystalina Desinfect Nanosilver je ekologicky nezávadný dezinfekční produkt, netoxický pro lidi a zvířata. Zabíjí bakterie, plísně, viry. Její základ tvoří nanostříbro a kyselina chlorná. Dezinfekce je netoxická (nedráždí oči ani dýchací cesty). Prostor, včetně zařízení, hraček, nábytku atd. může být používán okamžitě po ukončení čištění.

Efektivně eliminuje až 99% bakterií. Několika násobně vyšší dezinfekční účinek než chlorové dezinfekce. Dlouhodobý účinek.

Účinnost: Baktericidní, virucidní, fungicidní, superoxidovaný roztok (účinnou látkou je kyselina chlorná a Ag +, chemické působení na nežádoucí mikroorganismy: oxidace), netoxický, nedráždivý prostředek určený k odstranění nežádoucích mikroorganismů na površích zařízení. Přípravek je bezbarvá tekutina se slabým zápachem chlóru. Dlouhodobý účinek roztoku. Testování dokazuje svoji vysokou účinnost při odstranění bakterií rodu Salmonela, E. coli, Anthrax, Staphylococcus, HIV, Legionella pneumophila, MRSA infekce, chřipka Virus & Norovirus, Bakterie, viry, kvasinky a plísně, bakteriální endospory, Listeria, Pseudomonas aeruginosa, biofilmy, výtrusy.

Aplikace: rozprašovačem, na hadřík, mlžením. Nejúčinnější a nejrychlejší metoda ničení bakterií je mlžení za studena. Touto aplikací Crystalina Desinfect se eliminuje až 99,9% známých patogenů a pokrývá celý povrch zařízení, stěn, podlah i trhlin a spár v místnostech. Poskytuje ochranu před infekčními onemocněními a je vhodná i pro alergiky, protože váže ve vzduchu alergeny.

Možnost využití:
• Prostory pro zvířata
• Domácnost (byty a rodinné domy)
• Kanceláře a prostory ve firmách
• Obchody a prodejny
• Hotely a restaurace
• Ambulance, čekárny
• Domovy důchodců
• Školy a školská zařízení
• Úklidové společnosti (pro své klienty)
• Sklady (vč. Skladů s potravinami)

Registrace: bio / 1419 / D / 09 / CCHLP

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika a péče pro psy
Dezinfekce: ano
Hmotnost: 5
Na nádobí: Výrobce neuvádí
Objem: 5
Zařazení - čistící prostředky: univerzální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: