Flexibilní double oboustranný kartáč Show tech tvrdý

Kód: TG25STP004
559 Kč / ks 461,98 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Nový flexibilní oboustranný kartáč Show Tech+ na rychleji, snadněji a účinněji česání. Vhodný pro velká a střední plemena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flexibilní kartáč Show Tech+ je speciálně navržen tak, aby bylo pro Vás a vášho miláčka čištění mnohem jednodušší, rychlejší a bezbolestné. Je nenahraditeľný, pokud chcete, aby srst vašeho mazlíčka vypadala zdravě a přirozeně! Díky ergonomické a pohodlné rukojeti vyrobené z protiskluzové gumy a pružné hlavici bude hlavice kartáče kopírovat tvar těla vašeho domácího mazlíčka. Díky čemuž se ruka a zápěstí minimálně namáhají. Další důležitou vlastností je, že tenhle kartáč lze použít z obou stran, čímž je dokonalý pro leváky i praváky. Zuby kartáče zajišťují dobré držení odumřelé srsti, která se shromažďuje na podložce kartáče.

Je nejvyššího čas rozloučit se s chlupy létajícími všude kolem vás a bolestivými zápěstími!

Doporučené použití:
Pro velká a středně velká s hrubou, těžkou kadeřavou nebo podsadovitou srstí, na rozčesávání je ideální užší kartáč. Pro menší plemena nebo menší plochy na kartáčování doporučujeme Flexibilní oboustranný kartáč Show tech+ tvrdý. Jemně pročesávejte a táhněte kartáč směrem k rukojeti (nekruťte zápěstím). Nechte hroty kartáče klouzat po srsti a v případě potřeby opakujte. Kartáčujte bez vyvíjení tlaku na pokožku psa.
Dlouha srst - Jemně vykartáčujte lehkým, dlouhým tahem a kartáčujte jejich až ke koncům chlupů, abyste se vyhnuli statickému poškození a zlomení chlupu. Pro nejlepší výsledek vlasy, češte po vrstvách. Začněte od spodní části tak, že srst vodorovně rozdělíte a volnou rukou přidržíte nevyčesanú část. Pracujte postupně směrem vzhůru a zápěstí držte natažené, abyste zabránili kontaktu s pokožkou psa.
Kudrnatá srst - češte ve směru růstu srsti a potom proti ní lehkými, dlouhými tahy.
Hrubosrsté plemena - češte ve směru růstu srsti, pak proti němu, pokud je to nutné, odstraňte lupy a odumřelou srst.
Na rozčesání zdredované srsti - hroty opatrně vložte do srsti a krátkými jemnými tahy pomalu rozčesávejte. Opakujte, dokud dred nezmizí. Aby se zabránilo dredy, měla by se srst psa pravidelně koupat, ošetřovat kondicionérem a každý den pročesávat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřebeny a kartáče pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Barva: modrá
Hlodavci: ne
Kočky: ano
Koně: ne
Psi: ano
Ptactvo: ne
Typ pomůcky: kartáče
Velikost: L

Flex Groom Professional kartáč SHOW TECH+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: