Kartáč Activet Duo undercoater (červeno-stříbrný) 9cm

Kód: AD1125
2 635 Kč / ks 2 177,69 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Kartáč na extrémně zaplsteniny (červený) a pro krátkou hedvábnou srst (stříbrný).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Activet Undercoater DUO Vám přináší dvě různé kartáče v jedné, resp. v jedné hlavici: jednak Mat Zapper (červená) a na druhé straně Coat Grabber (stříbrná). Tento kartáč Activet je vytvořena pro všechny uživatele, kteří potřebují obvykle dva různé kartáče.

Jedna strana kartáče je Mat Zapper. Mat Zapper je kartáč na rozčesávání psů se speciálními zuby, které uvolňují plsti, takže se pomocí Mat Zapper zaplstenina uvolní rychleji.

Activet Mat Zapper je extrémní rozčesávací kartáč pro vašeho psa nebo vaši kočku. Speciální zuby uvolní zaplstenou srst v krátkém čase. ActiveE Mat-Zapper je jen pro profesionální využití. Výjimečné zoubky s flexibilní hlavicí zvládnou i ty nejtvrdší zaplsteniny. Mat Zapper je vyroben obzvláště ergonomicky, aby i při profesionálním využití šetřil ramena a klouby.

Druhá strana kartáče je ActiveE Coat Grabber Stark (stříbrná). Zde jde o speciální pevný kartáč na finiš.

Activet Coat Grabber je vytvořen pro krátkou hedvábnou srst s lehkou podsadou. S Activet Coat Grabber ušetříte přibližně 70% času potřebného k odstranění těžké podsady. Activet Coat-Grabber uvolňuje navíc i ty nejmenší uzlíky, které ještě v srsti mohou zůstat po rozčesání červenou Activet MatZapper. Coat Grabber .SILBER má tvrdou hlavici a husté speciální seřazeny zuby. Je to pevný kartáč na finiš.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřebeny a kartáče pro psy
Hmotnost: 0.3 kg

ako a cim rozcesat psa video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: