Kartáč Activet Duo undercoater (červeno-stříbrný) 4,5 cm

Kód: 1123
1 655 Kč / ks 1 367,77 Kč bez DPH
Doručení 1.9.2022

Profi kartáč na psa pro snadné rozčesání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartáč na psa Activet Undercoater DUO Vám přináší dva různé kartáče v jedné: jednak Mat Zapper (červený) a na druhé straně Coat Grabber (stříbrný). Tento kartáč Activet je vytvořena pro všechny uživatele, kteří potřebují obvykle dvě různé kartáče.

Jedna strana kartáče je Mat Zapper. Mat Zapper je kartáč na rozčesávání psů a koček se speciálními zuby, které uvolňují plsti, takže se pomocí Mat Zapper zaplstenina uvolní mnohem rychleji.

Varialnta 4,5 cm se hodí zejména pro malé až střední velikosti psů a pro kočky. Na větších psů doporučujeme variantu 9cm.

 

gfhftgActiVet Undercoater DUO Vám prináša dve rôzne kefy v jednej, resp. v jednej hlavici: na jednej strane Mat Zapper (červená) a na druhej strane Coat Grabber (strieborná). Táto kefa ActiVet je vytvorená pre všetkých používateľov, ktorí potrebujä obvykle dve rôzne kefy.Jedna strana kefy je Mat Zapper. Mat Zapper je kefa na rozčesávanie psov a mačiek so špeciálnymi zubami, ktoré uvoľnujú plste, takže sa pomocou Mat Zapper zaplstenina uvoľní rýchlejšie.Viac tu: http://www.plushpuppy.sk/products/activet-duo-undercoater-cerveno-strieborna/

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřebeny a kartáče pro psy
Hmotnost: 0.3 kg

Profi kefa pre psa acti vet brush

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: